:: Doprava ::..
Pohodlný způsob dopravy

  

 Osobní odběr na pobočce Zásilkovny v ČR za cenu 30,-Kč, hmotnost zásilky do 10 Kg, platba hotově při odběru. Seznam výdejních míst.

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny na Slovensku za cenu 150,-Kč, hmotnost zásilky do 10 Kg, platba hotově při odběru. Seznam výdejních míst.

 Balík bude doručen přímo na Vámi uvedenou adresu v České republice a na Slovensko. Balíky jsou doručovány během pracovních dnů v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Při neúspěšném pokusu doručení bude balík uložen na nejbližší pobočce pošty ve Vašem okolí. Poté budete informováni prostřednictvím SMS a papírovou výzvou. 

Cena pro Českou republiku

Platba převodem Balík do Ruky poštovné 60,- Kč, hmotnost zásilky do 30 kg.

Dobírka Balík do Ruky poštovné 60,- Kč při nákupu nad 1200,-Kč (platba hotově při převzetí zboží), hmotnost zásilky do 30 kg. 

Dobírka Balík do Ruky poštovné 90,- při nákupu nad 900,-Kč (platba hotově při převzetí zboží), hmotnost zásilky do 30 kg.
 
Dobírka Balík do Ruky výchozí cena poštovného je 120,-  (platba hotově při převzetí zboží), hmotnost zásilky do 30 kg.

Dobírka Balík do Ruky poštovné 0,- Kč při nákupu nad 3000,-Kč (platba hotově při převzetí zboží), hmotnost zásilky do 30 kg.

Cena pro Slovensko
Dobírka (platba hotově při převzetí zboží) - poštovné 220,- Kč, hmotnost zásilky do 10 Kg.

 

Zjednodušený přehled:

ČR  platba převodem 60,-Kč  
ČR dobírka, Balík do ruky, nákup nad 3000,-Kč

0,-Kč  
ČR dobírka, Balík do ruky, nákup nad 1200,-Kč 60,-Kč  
ČR dobírka, Balík do ruky, nákup nad 900,-Kč 90,-Kč  
ČR dobírka, Balík do ruky 120,-Kč  
SR dobírka   220,-Kč  
     
Zásilkovna, osobní převzetí ČR 30,-Kč  
Zásilkovna, osobní převzetí  SR 150,-Kč  

- zásilku můžete sledovat Sledování zásilek (Track & Trace). 
- můžete kontaktovat bezplatnou telefonní linku 800 177 889.

 

 

  
 
Můj účet

Přihlásit

  
Rychlý kontakt

 

E-mail:

obchod(at)fitnessplus.cz

Tel:

+420 326 330 330

  
Nutrend vitamíny a minerály

    

            Nutrend&FitnessplusNutrend&FitnessplusNutrend&FitnessplusNutrend&Fitnessplus

 

  

Úvodní strana     |     Doprava     |     Obchodní podmínky     |     Partneři     |     Posilování     |    Kontakt    |     Silový trénink    |


Copyright © 2012 FINET Group s.r.o. všechna práva vyhrazena.
 
Rotopedy - kvalitní rotopedy a ergometry od Domafitu.  Posilovací stroje - vše pro posilování: posilovací stroje, lavice a činky pro vybavení domácích, hotelových, klubových, firemních a veřejných posiloven.  Profi-fitness - posilovací stroje Cybex a Tuff Stuff, Značkové originální parfémy skladem a vždy za velmi lákavé ceny.  Chutné fitness recepty na těchto stránkách vám určitě pomohou. ,Linkovnik.com SEO katalog OnlineShopy.cz, katalog stránek Začátek.czPartner český katalog stránek Kalkulačka plodné dny Zjistěte snadno a jednoduše vaše plodné dny, Zdravie - cvičenie a zdravie na cvičte.sk, Sponzoruje Toplist Inzerce zdarma,SuperLink.czKatalog e-shopu SeoLink.cz Obaly a obalové materiály Google+FitnessPlus.cz , Kupi.cz
Výsledek SEO testu 1WAMOS SEO nástrojePublikační systém WAMOS Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..optimalizace PageRank.czNAVRCHOLU.czCZIN.euKatalog eShopuKatalog www stránek portálu Kompletně.czSeo servisPagerank TOPlist